Modnie nie zawsze znaczy drogo

Każda przyszła panna młoda na swym ślubie chce wyglądać zjawiskowo oraz być w zgodzie z najnowszymi trendami modowymi. Z reguły jednak panuje przeświadczenie, iż rzeczy modne to rzeczy drogie. Niekoniecznie musi być to zgodne z prawdą. Owszem, decydując się na modną, nową suknię ślubną szytą na miarę w eleganckim salonie sukien ślubnych, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 3-4 tys. złotych. Ceny w salonach z reguły są sztywne i rzadko podlegają negocjacjom. Salony muszą dbać o prestiż i w ramach obniżenia kosztów z pewnością nie możemy liczyć na zamianę tkaniny na tańszą. Przede wszystkim kłóciłoby się to z całym projektem ślubnej kreacji.

 

             Modna suknia ślubna

Ogólnie jeśli szukamy modne suknie ślubne ceny w internecie natrafimy na niesamowity przedział cenowy. Jednak jakie suknie ślubne są modne w tym roku? Już od pewnego czasu zauważamy trend odchodzenia od sukien typu „beza” z dużą ilością warstw spódnic i falban. W tym sezonie królują suknie ze skromniejszą częścią dolną, podkreślające kobiece kształty. Wracają treny, a ozdobniki biżuteryjne zostały wyparte przez zmysłowe koronki. Rośnie też moda na zwiewne suknie, idealne do ślubu na plaży.

 

Jeśli dobrze poszukamy to również wśród starszych modeli sukien ślubnych możemy znaleźć takie, które będą odpowiadać najnowszym trendom modowym. Jak wiadomo, moda zawsze powraca co jakiś czas i jeśli ze względów finansowych musimy iść na kompromis to warto sprawdzić wszystkie dostępne opcje.